Paracetamol czopki 125mg 10 sztuk

2.79

Opis

Paracetamol czopki 125mg 10 sztuk

Lek
Wskazania: bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Skład: 1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol 125mg oraz substancje pomocnicze: tłuszcz stały (Witespol S58).

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie: czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4g, a długotrwałego 2,6g. Bez zalecenia lekarza nie stosować dłużej niż 10 dni. U dzieci dawkę ustala się wg masy dziecka (przeciętnie jednorazowo 10-15mg/kg masy ciała). U dzieci nie stosować leku dłużej niz 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, alkoholizm, ciężka niewydolność nerek, ciąża, laktacja.

Ceneo

Zdrowie

Leki bez recepty

Przeciwbólowe

Paracetamol czopki 125mg 10 sztuk

ala
, caps sa
, len mielony kalorie
, shake na odchudzanie
, naturalna kofeina
, d ryboza
, dawkowanie witaminy d
, gazownia bielsko biała
, wrocławska manufaktura zdrowia
, kreatyna trec cm3
, kwasy omega 6
, suplement nac
, grapefruit kcal
, hi tec hi anabol protein
, magnes reklamowy
, stosunek omega 3 do omega 6
, lody ice cream now
, olimp chela ferr
, bacopa drobnolistna

yyyyy