Solano oprawki męskie w najlepszej cenie tylko na stronie e-okularnicy.pl!

Solano Clip-on – wysokiej jakości przeciwsłoneczne nakładki na okulary!

W nakładkach Solano Clip-on zostały zastosowane soczewki polaryzacyjne, a także filtry UV zapewniające pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wszystkie okulary wyposażone w nakładkę Solano Clip-on ceni się przede wszystkim za wygodę i praktyczność. Montuje się je za pomocą niewidocznych magnesów, które umiejscowione są na przodzie okularów. Połączenie funkcji korekcji wady wzroku z profesjonalną ochroną oczu przed promieniowaniem słonecznym, a także oślepiającymi refleksami świetlnymi to rewolucyjne rozwiązanie dla każdej użytkowniczki i każdego użytkownika okularów korekcyjnych!

Dlaczego warto zdecydować się na Solano oprawki męskie?

Solano oprawki męskie dostępne są w naprawdę wielu wariantach od klasycznych i stylowych ramek przez te wyróżniające się oryginalnym designem, które stanowią niezwykle ciekawy akcent Twojej stylizacji. Modele ze specjalną nakładką przeciwsłoneczną, to perfekcyjna propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy mają problemy ze wzrokiem. Solano oprawki męskie stworzone zostały przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że okulary tej marki cechują się wyjątkową funkcjonalnością i wygodą noszenia. Dzięki nim Twój wzrok nawet w upalne dni będzie odpowiednio korygowany i zabezpieczony.

Solano oprawki męskie okularowe z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją!

Solano oprawki męskie korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną wykonane są z niesamowicie odpornego na korozję monelu i łączą ze sobą dwie podstawowe funkcje — profesjonalną ochronę przeciwsłoneczną oraz korekcję wzroku. Nakładki Clip-on, w które wyposażone są Solano oprawki męskie, zostały wyposażone w specjalne soczewki polaryzacyjne oraz filtry UV zapewniające maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nie zastanawiaj się długo, tylko wyposażenie się w te profesjonalne oprawki!